Apykaklės variantas

Nors iš pirmo žvilgsnio šis marškinių elementas ir neatrodo labai svarbus, tačiau tai yra labiausiai matoma ir dėmesį atkreipianti marškinių dalis,ypač dėvint švarką.

Duoklė vyrams: viskas, ką reikia žinoti apie marškinius

Tinkamai parinkta apykaklė padeda subalansuoti veido ir kaklo proporcijas, paslėpti galimus trūkumus ir pabrėžti privalumus. Skirtingų apykaklių tipų, ko gero, galima būtų priskaičiuoti virš dvidešimt, tačiau čia aptarsime tik pagrindinius ir dažniausiai naudojamus, nors galime pasiūti bet kokį jūsų pageidaujamą.

Smokingo tipo apykaklė wing collar Apykaklė vaidina didžiausią vaidmenį nustatant marškinių formalumą. Pavyzdžiui, smokingo tipo apykaklė laikoma progine apykaklės variantas dėvima būtinai su smokingu ar fraku.

Lengvas pasirinkimas

Marškiniai su smokingo tipo apykakle negali būti nešiojami vieni patys, be smokingo ar prasegti. Ant kaklo būtinai rišama peteliškė  balta arba juoda ar siaura kaklajuostė.

apykaklės variantas

Marškiniai su smokingo apykakle- proginis, formalus drabužis. Ši apykaklė puikiai tinka bet kokiam veido tipui. Klasikinė apykaklė Classic collar Klasikininės a pykaklės galiukai yra nukreipti beveik tiesiai ar visiškai tiesiai žemyn.

Tai tradicinė, plačiausiai naudojama, formali  apykaklė.

Kitas variantas

Atstumas tarp apykaklės kampučių yra santykinai mažas. Vertikaliai žemyn nukreipti galiukai vizualiai ilgina veidą ir apykaklės variantas, todėl labiausiai tiks trumpo kaklo ir plataus veido savininkams. Klasikinę apykaklę turintys marškiniai gražiausiai atrodys vilkimi užduotis su apykaklės variantas linija su švarku ar kostiumu.

Prie jų taip pat rekomenduojama ryšėti kaklaraištį neplačiu mazgu.

Rusams: ar reikia, kaip tai padaryti? Kaip susirišti šaliko apykaklę. Kaip gražiai susieti šaliko apykaklę Be šio tipo šiltų šalikų praktiškumo, reikėtų atkreipti dėmesį į aktualumą ir didelį populiarumą miesto mados srityje. Kas yra šaliko apykaklė Šaliko apykaklė yra šalikas be galo, apvyniojantis kaklą keliais sluoksniais, sukuriantis apimties ir daugiasluoksnį efektą.

Šis pagrindinis modelis turi nemažai sumodernintų variacijų ir atmainų, — apykaklė gali būti pailginta ar apykaklės variantas, prisegama sagutėmis ar paslėptu prisegimusujungta grandinėle ar specialiu segtuku. Praskleista Spread collar Praskleista marškinių apykaklė — tarpinis variantas tarp klasikinės ir nukirptos.

10 populiariausių marškinių apykaklių

Idealiai tinka vyrams, kurie turi kiek ilgesnį kaklą ar pailgą veidą. Tai viena universaliausių apykaklių — marškinius, turinčius ją, galima vilkėti tiek su kostiumu ir kaklaraiščiu, tiek kartu su džinsais prasegus kelias sagas.

Šiai marškinių apykaklei tinka visi kaklaraiščių mazgai. Šis apykaklės plotis nepalieka abejonių dėl jos kilmės. Beveik klasika bespoke marškiniams tapusi apykaklė jau daugiau kaip šimtmetį populiari tarp Holivudo aktorių, Europos karališkųjų šeimų atstovų.

Nuorodos kopijavimas

Nukirpta marškinių apykaklė  Cutaway collar Tai ypač daug iš priekio nukirpta apykaklė, kurios galiukai yra nukreipti į šonus. Ši apykaklė palieka daug vietos platesniems kaklaraiščio mazgams tokiems kaip Vinzoro mazgas. Šios apykaklės taip pat gali būti įvairių variacijų ir atmainų. Dėl savo formos ir dizaino ši apykaklė vizualiai platina kaklą ir veidą, todėl geriausiai tinka vyrams, kurie turi ilgesnį kaklą ar pailgą veidą. Platesnio veido ir trumpesnio kaklo vyrams šios apykaklės reikėtų vengti, nebent ji bus nešiojama be kaklaraiščio.

Ši apykaklės variantas taip pat turi keletą daugiau ar mažiau nukirptų įvairių pločių variantų. Stovė Mandarin collar Mandarin tipo apykaklė, arba stovė- neatlenkiama, siaura vyriškų marškinių apykaklė, kilusi iš Kinijos. Yra apykaklės variantas šios apykaklės variacijų,- jos gali būti nuo 2 iki 5 cm pločio, tiek užsegamos, tiek laisvais apykaklės variantas, užapvalintos arba ne. Mandarin tipo apykaklė išduoda konservatyvumą ir tuo pačiu didelį pasitikėjimą savimi.

Ši apykaklė dažnai naudojama uniforminiams rūbams. Šio tipo apykaklės apykaklės variantas tinka bet kokiam veido tipui.

Kuri iš jų yra geriausia ir derės prie jūsų apykaklės variantas aprangos bei veido formos? Kurią reikėtų vilkėti kartu su kaklaraiščiu, o kuri geriausiai atrodys be jo? Atsakymus į šiuos ir kitus klausimus gausite susipažinę su 10 populiariausių vyriškų marškinių apykaklių modelių. Sužinosite jų pagrindines savybes, prie kokios veido formos kuri iš jų geriausiai dera bei kokioje aplinkoje rekomenduojama dėvėti. Ypač tinka tuomet, jei turite platesnį veidą ar kaklą, nes žemyn nukreipti apykaklės kampučiai vizualiai juos siaurins.

Apykaklės variantas, kad tokia apykaklė nebūtų labai prigludusi, — tarp jos ir kaklo turi laisvai tilpti bent vienas pirštas.

Jie visada turi matytis iš po švarko rankovių.

apykaklės variantas dvejetainiai įvesties variantai

Rankogaliai skirstomi į dvi pagrindines grupes,- viengubi ir dvigubi prancūziški. Apykaklės variantas rankogaliai button cuffs Tai dažniausiai naudojami masinėje gamyboje rankogaliai.

Jie gali būti tiek formalūs, tiek kasdieniai. Visada siuvami viengubi, užsegami sagomis, būna įvairaus pločio. Riešo apimtis gali būti reguliuojama viena šalia kitos prisiūtomis sagomis.

apykaklės variantas

Šie rankogaliai dažniausiai skiriasi pločiu, užsegimo sagų skaičiumi ir kampais,- jie gali būti nukirpti, suapvalinti, ar palikti kaip užsidirbti pinigų internetu bute. Geresni marškiniai turi papildomą mažą sagutę, kuria užsegama rankovė netoli rankogalio.

Dvigubi rankogaliai french cuffs Tai užlenkiami rankogaliai, susegami sąsagomis.

Kaip derinti kaklaraiščio mazgą su marškinių apykakle

Derinami tik prie formalių apykaklių. Dvigubi prancūziški rankogaliai tinkami oficialiam aprangos kodui, tačiau gali būti dėvimi ir kaip verslo apranga.

apykaklės variantas užsidirbti pinigų 2020 metų bitkoinuose

Šie rankogaliai taip pat gali būti suapvalintais ar nukirptais kraštais, įvairaus pločio, tačiau visada segami tik viena pora sąsagų. Visos teisės saugomos. Search for:.

Taip pat perskaitykite