Baigtos parinktys. Operacijų planavimo parinktys

Pasirinktų kampanijų atsisiuntimas

bitcoin analizės prognozė šiandien

Komponentai ir komponentų ypatybės, kuriuos dizaino įrankiai naudoja programai sukurti, tampa metaduomenimis. Kad būtų lengviau suprasti, kaip kiekvienas iš šių komponentų yra susijęs su programos kūrimu, čia jie atskirti į kategorijas duomenys, UI, logika, ir vizualizavimas.

Procedūros Keletą metų iš eilės, nepaisant sezono, vyrų šukuosena su kirpčiukais nustojo būti populiari, moderni ir ieškoma stipri pusė žmonijos. Jie tapo tokie pažįstami, baigtos parinktys dabar ne visi gali prisistatyti modifikuota šukuosena. Kad jūsų plaukai atrodytų gražūs ir tvarkingi po šukuosenos, jums reikia nuolat ją sukrauti, todėl reikės šiek tiek pastangų, kad atidžiai pasirūpintumėte savimi ir pažiūrėkite. Žmonija sparčiai nepagerėjo, tačiau moterys daugiausia dėmesio skyrė plaukams, tačiau civilizacijos raidoje vyrai atidžiai stebėjo. Ilgos juostos nustojo kabėti priešais, buvo nugarėlės, o vėliau tiesiog išėjo iš mados ir sutrumpėjo nuo šimtmečio iki amžiaus.

Duomenys Šie komponentai nustato, kokiais duomenimis bus grindžiama programa ir koks dizaino įrankis naudojamas komponentui kurti ar redaguoti. Komponentas Dizaino įrankis Objektas Elementas, kurio ypatybes stebite, pvz. Yra daug galimų standartinių objektų.

interneto uždarbio įstatymas kuri platforma yra geriausia dvejetainiams variantams

Galite tinkinti ne sistemos standartinį objektą gamybos objektą arba sukurti pasirinktinį objektą iš naujo. PowerApps objekto dizaino įrankis Ryšys Objekto ryšiai apibūdina, kaip objektai gali būti susiję tarpusavyje.

Yra 1:N vienas su daugeliuBaigtos parinktys daug su vienu ir N:N daug su daugeliu tipų ryšių. Pavyzdžiui, į objektą įtraukus peržvalgos lauką tarp dviejų objektų sukuriamas naujas 1:N vienas su daugeliu ryšys ir leidžiama įdėti tą peržvalgos lauką į formą.

pasirinkimo pasirinkimas

PowerApps objekto dizaino įrankis Laukas Su objektu susieta ypatybė. Lauką apibūdina duomenų tipas, pagal kurį nustatomas duomenų, kuriuos baigtos parinktys įvesti arba pasirinkti, tipas.

 1. El. pašto pranešimas apie baigtą kopijavimą
 2. Judėjimo kelio animacijos efekto įtraukimas - „Office“ palaikymas
 3. Internetinių lažybų pajamos
 4. Kur gauti kriptovaliutos xem
 5. Eth kriptovaliutos perspektyva
 6. Во всяком случае, ей известно, что подобная попытка предпринималась.
 7. Mano efektyvių galimybių strategija
 8. Если ты хочешь вести активную жизнь еще в течение продолжительного периода времени, сердце следует - Вот почему меня оставили здесь надолго, - указав на контейнер, спросила Николь.

Pavyzdžiai: tekstas, skaičius, data ir laikas, valiuta arba peržvalga sukuria ryšį su kitu objektu. Laukai paprastai naudojami su formomis, rodiniais ir paieškomis. PowerApps objekto dizaino įrankis Parinkčių rinkinio laukas Tai specialaus tipo laukas, baigtos parinktys suteikia vartotojui iš anksto nustatytų parinkčių rinkinį.

 • Judėjimo kelio įtraukimas į objektą Spustelėkite norimą animuoti objektą.
 • Daugiau informacijos apie šiuos pakeitimus žr.
 • Priedai Keletą metų iš eilės, nepaisant sezono, vyrų šukuosena su kirpčiukais nustojo būti populiari, moderni ir ieškoma stipri pusė žmonijos.
 • Populiaru apie dvejetainius variantus
 • Pranešimas el. paštu apie baigtą išsiuntimą / įrašymą

Kiekviena parinktis turi skaitinę reikšmę ir žymą. Įtrauktas į formą, šis baigtos parinktys rodo valdiklį, kad vartotojas pasirinktų parinktį.

baigtos parinktys

Yra dviejų tipų parinkčių rinkiniai; parinkčių rinkiniai, kuriuose vartotojas gali pasirinkti tik vieną parinktį, ir kelių pasirenkamų parinkčių rinkiniai, kuriuose galimas daugiau nei baigtos parinktys pasirinkimas. PowerApps parinkčių rinkinio dizaino įrankis.

Taip pat perskaitykite