Centų variantai. 5 euro centų moneta

Parodos objektai
Virtualios parodos Tarpukario Lietuvos Respublikos nacionalinė valiuta m. Tačiau tik m.

Nuoroda nukopijuota aA Lietuvai reikia nedaug euro monetųtodėl, jeigu ant jų būtų įvairūs simboliai, šie paskęstų kitų šalių pinigų jūroje.

Taip mano Lietuvos banko pinigų muziejaus vadovas Vidmantas Laurinavičius.

centų variantai prekyba vakare

Klausytojas Povilas iš Kauno domisi, kodėl lietuviškų euro monetų nacionalinei pusei pasirinktas tik Vytis. Susiję straipsniai Lietuva po euro įvedimo: to dar niekada nebuvo   70 Lietuvos banko pinigų muziejaus vadovas V.

Laurinavičius sako, kad įvairių euro zonos šalių praktika yra skirtinga. Lietuvapasak jo, pasirinko centų variantai tik vieną atvaizdą — valstybės herbo Vyčio figūrą.

centų variantai

Prie Lietuvos banko veikia Pinigų kūrimo komisija, kuri svarsto visus su centų variantai kūrimu susijusius reikalus. Pasak jo, buvo siūlyta vaizduoti daugiau lietuvių architektūros: vakarinį Gedimino pilies bokštą, Vilniaus katedrą, Onos ir Bernardinų bažnyčios ansamblį, tačiau sugalvota vaizduoti tik vieną reikšmingą simbolį.

varianto spausdinimo adresas dvejetainis variantas yra pats normaliausias

Pasak jo, Lietuvoje nėra tokių architektūros paminklų, kuriuos pamatęs svetimšalis iš karto žinotų, kokia tai šalis. Nuorodos centų variantai Kodėl ant lietuviškų euro centų vaizduojamas tik Vytis?

eurų iki eurų nepastovumo žvakės ant turbo variantų

Nuoroda nukopijuota.

Taip pat perskaitykite