Eterio piniginė, Jaxx Piniginė integruos formos pervedimą piniginėje Perkėlimas iš bitcoin, eterio ir DAO žymenų

Jaxx Piniginė eterio piniginė formos pervedimą piniginėje Perkėlimas iš bitcoin, eterio ir DAO žymenų Balandis Bitcoin piniginė eterio piniginė kur saugiai laikyti bitcoin?

bitcoin vertė kur atidaryti demonstracinę sąskaitą biržoje

Kuri kriptovaliutos piniginė geriausia? Balandis Toronto "Bitcoin" konsultacinė ir programinės įrangos kūrimo bendrovė "Decentral" paskelbė, kad savo "Jaxx" serijos kišeninių koridorių liniją integruoja skaitmeninė valiutos keitimo platforma ShapeShift. Taip pat bus remiami visi žetonai, kuriuos "Jaxx" ir "ShapeShift" integruos ateityje.

prekybos mokyklos pinbaro aprašymas kas yra varnelė dvejetainiuose variantuose

Eteris bus rodomas savo Ethereum piniginėje, kai sandoris bus baigtas. Bikotino ir eterio arba DAO supirkimo procesas yra tas pats.

eterio piniginė

Vartotojai tiesiog eterio piniginė pradėti savo "Ethereum" arba "DAO" piniginę. Visa tai automatiškai atliekama "Jaxx" naudojant įtaisytus "Bitcoin" ir "Ether" piniginės ", - eterio piniginė Di Iorio. Kalbėdamas apie partnerystę su "ShapeShift", Di Iorio teigė, kad "ShapeShift" API integravimas su "Jaxx" krepšeliu padės įmonei suvokti savo viziją tapti pramonės šakos "default blockchain" pinigine.

eterio piniginė kurie praturtėjo dėl dvejetainių opcionų

Bendrovė taip pat neseniai paskelbė "Coinbase" "Pirkimo widget" integravimo su "Jaxx" krepšeliu peržiūrą, kad vartotojai galėtų pirkti monetas ir žetonus iš pačios piniginės. Įdomios Straipsniai.

eterio piniginė kaip kruopščiai užsidirbti pinigų internetu

Taip pat perskaitykite