Galimybių kursas

IŠLYGINAMŲJŲ IR PAPILDOMŲJŲ STUDIJŲ GALIMYBIŲ SKAIČIUOKLĖ

galimybių kursas

Galimybių kursas prieš moteris artimoje aplinkoje yra galimybių kursas visuomenės problema galimybių kursas prigimtinių žmogaus teisių pažeidimas. Šis nusikaltimas yra itin plačiai aptinkamas reiškinys Lietuvoje, tačiau ne visi žino ir supranta jo priežastis, kompleksiškumą bei tai, kaip būtų geriausia ir veiksmingiausia su šiuo nusikaltimu kovoti ar laiku jam užkirsti kelią.

Šių e-mokymų tikslas — supažindinti galimybių kursas specialistus, dirbančius su smurto artimoje aplinkoje tematika ir atvejais, tiek apskritai plačiąją visuomenę, su intymaus partnerio smurto prieš moterį specifika.

galimybių kursas

E-kursu siekiama kiekvieną žmogų paskatinti atpažinti skirtingas šio smurto formas, įsigilinti į individualias situacijas bei tinkamiausiai ir efektyviausiai galimybių kursas reikiamą paramą ir pagalbą kiekvienai tai patyrusiai moteriai.

Margarita Jankauskaitė ; Galios ir kontrolės ratas Dr.

galimybių kursas kuris brokeris geriau dirbti su apžvalgomis

Vilana Pilinkaitė Sotirovič. Pabaigę šį e-kursą dalyviai įgis daugiau praktinių žinių aukščiau išvardintomis temomis, o išlaikę žinias patikrinančius testus, gaus dalyvavimą e-mokymuose patvirtinantį galimybių kursas. Dalyvio mokestis šiam nuotolinio mokymosi kursui nėra taikomas.

realios pajamos už paspaudimus internete

Kviečiame jungtis —  be-ribu.

Taip pat perskaitykite