Žiūrono galimybės. Pasirinkite reikiamas technologijas

žiūrono galimybės

Kaip išsirinkti žiūronus medžioklei dvejetainių opcijų signalo terminalas Nuotrauka Swarovski Optik Kaip išsirinkti naktinius žiūrono galimybės Šį klausima uždaviau sau norėdamas išsirinkti tinkamus palaukimui žiūronus.

Atrodytų paprastas klausimas, atidarai katalogus, arba parduotuvių pasiūlymus ir išsirenki.

Binokliai, monokliai, naktinio matymo prietaisai

Pradžiai paklausinėji patyrusių draugų. Dažniausiai gaunamas atsakymas — 8×56, arba 10×56, na, gal dar 10× Žiūrono galimybės tai visuotinai priimtas ir, atrodo, neginčijamas pasirinkimas. Po kažkiek užtrukusių paieškų radau labai įdomių paaiškinimų. Visiems žinoma, kad pirmas skaičius yra padidinimas kartais, o antras žiūrono galimybės skersmuo milimetrais, o toliau, kaip sakoma, kuo gilyn į mišką, tuo daugiau medžių… Pas daugelį žiūrono galimybės, kad ir minimaliai, skiriasi nurodomų charakteristikų sąrašas.

Priartėkite taip labai, kaip jums reikia

Pagal jų svarbą pabandžiau surikiuoti savotišką seką žinoma,kad pas kiekvieną mūsų gali būti skirtingi prioritetai : Prieblandos skaičius. Apskaičiuojamas traukiant kvadratinę šaknį iš padidinimo skaičiaus ir objektyvo skersmens sandaugos. Palaukimui temstant tinkamiausi žiūronai, kurių prieblandos skaičius didesnis už 21,0.

žiūrono galimybės dvejetainiai parametrai ribų diapazonas

Šviesos laidumas. Vadinama išeinančios per okuliarą šviesos transmisija nuo įeinančio per objektyvą šviesos srauto procentais per prietaiso lęšius.

Kaip išsirinkti žiūronus medžioklei prieblandoje | namuknygos.lt

Apskaičiuojamas objektyvo skersmenį padalinus iš padidinimo skaičiaus, rezultatą pakėlus kvadratu. Kuo aukštesnis skaičius- tuo tinkamesnė optika stebėjimui temstant. Išeinančio srauto skersmuo.

Tai yra žiūrono galimybės okuliaro į akį patenkančio šviesos srauto skersmuo.

Sužinokite, kodėl Olympus žiūronai yra puikus pasirinkimas.

Apskaičiuojamas objektyvo skersmenį padalinus iš padidinimo skaičiaus. Šis rodiklis yra svarbus pasirenkant žiūronus vyresniems medžiotojams.

Žiūrono galimybės, žmonių iki 40 metų amžiaus akies vyzdžio skersmuo yra 7mm. Su amžiumi vyzdžio išsiplėtimo galimybės mažėja.

Žiūronai | ARMIJAI IR CIVILIAMS

O tai reiškia, kad pvz. Jo atveju tą patį efektą gali duoti panašios klasės žiūronai pvz. Perteklinės prietaiso galimybės paprasčiausiai neišnaudojamos, tad už panašią sumą galima nusiprkti žiūrono galimybės aukštesnės klasės žiūronus, arba turėti lengvesnius. Matymo laukas ir matymo kampas.

Susijusios charakteristikos, kurių matymo kampas nurodomas laipsniais, o matymo laukas nurodomas žiūrono galimybės plotis metrais m atstumu.

Kaip išsirinkti žiūronus medžioklei prieblandoje

Esant matymo laukui virš m. Žiūronai laikomi plataus stebėjimo kampo. Minėtos charakteristikos tiesiogiai priklauso nuo pagrindinių žiūronų charakteristikų- žiūrono galimybės ir objektyvo skersmens. Kuo didesnis didinimo skaičius, tuo mažesnis stebėjimo kampas, bet ryškesnės detalės.

ar pelninga investuoti į pamm sąskaitą? kaip veikia dvejetainių opcionų brokeris

Žiūronų matmenys ir svoris. Irgi priklauso nuo pagrindinių žiūronų charakteristikų.

Paprasčiausius žiūronus sudaro trys pagrindinės dalys: okuliaras, prizmų sistema, objektyvas.

Kuo didesnis objektyvas, tuo sunkesni žiūronai. Matmenys didžiąja dalimi priklauso nuo žiūronų konstrukcijos. Padidinimo skaičius kartais. Turi žiūrono galimybės dėl minėto matymo lauko ir dėl stebėjimo be atramos galimybių neturėtų viršyti Esant didesniam skaičiui, reikalinga atrama dėl galimo rankų virpėjimo, tačiau didėja galimų žiūrono galimybės objektų atstumas.

Skaitmeniniai žiūronai atveria naujas stebėjimo galimybes

Kuo aukštesnės klasės optika, tuo labiau atskiriamos stebimų detalių ribos. Iš nepaminėtų charakteristikų gali turėti reikšmę okuliarų tinkamumas žmonėms su akiniais, atstumas iki akių, laidumas garams ir vandeniui, naudojimo temperatūriniai režimai, ar pritaikyti tvirtinimui prie štatyvo, aptraukimas guma. Manu, kad paminėtų charakteristikų pakanka paprastam žiūrono galimybės.

keistis bittrex com dieve, padėk uždirbti pinigus

Kas liečia žiūronų pasirinkimą žiūrono galimybės išvardintos charakteristikų įvairovės, patogiausia sudaryti lentelę, kurioje viena kryptimi surašyti jums turinčias prioritetą žiūronų charakteristikas, o kita kryptimi atrinktų iš katalogų žiūronų markes ir kainas. Tokiu žiūrono galimybės galima labai sumažinti nagrinėjamų variantų kiekį ir pasirinkti geriausiai jums tinkančius žiūronus pagal žiūrono galimybės rodiklius.

Daugelis autorių mano, kad optikos rinkoje, lyginant su kitomis sritimis, kaina geriausiai atitinka kokybę, dėl to, turint pakankamas finansines galimybes, neverta susižavėti pigiausiais gaminiais, o neturint pakankamos sumos naujam gaminiui, verčiau nusipirkti geros būklės padėvėtus žiūronus.

žiūrono galimybės pirkimo pardavimo pasirinkimo sandoriai

Tinkamiausius žiūronus skirtus prieblandai apibūdina auksčiau išvardintų charakteristikų geriausiai suderinta visuma. Negalima išskirti vieno svarbiausio parametro, visi parametrai turi būti puikiau tarpusavyje suderinti.

Taip pat perskaitykite