Kelių variantų. Account Options

Naudotojo mokestis (vinjetės)

Mūsų svetainė naudoja slapukus angl.

kelių variantų pasirinkimo galimybių nepastovumas yra

Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Slapukų naudojimo parinktys Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.

Slapukų naudojimo parinktys

Funkciniai slapukai būtini Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti, ir yra kelių variantų išėjus iš svetainės.

kelių variantų

Našumo slapukai Šie slapukai leidžia apskaičiuoti, kaip dažnai lankomasi svetainėje, ir nustatyti kelių variantų srauto šaltinius — tik turėdami tokią informaciją galėsime patobulinti svetainės veikimą.

Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi, ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Surinktos informacijos neplatiname.

automatinė pinigų uždirbimo programa internete patikimas dvejetainis parinkčių sąrašas

Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja. Reklaminiai slapukai Šie slapukai yra naudojami trečiųjų šalių, kad būtų galima pateikti reklamą, atitinkančią kelių variantų poreikius.

klientų aptarnavimo tarnyba biržoje smulkioji prekyba

Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti, kuo jūs domitės, taigi galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą.

kelių variantų žiūrono galimybės

Taip pat perskaitykite