Klubo kriptovaliuta

„Crypto 2.0“ - skaitmeniniai pinigai, už kuriuos pagaliau bus galima įsigyti prekių?

ilgalaikis pasirinkimas yra svajoja uždirbtus pinigus

Asociatyvi nuotr. Sukčiavimu įtariama joniškietė pati tapo kriptovaliutos prekyba prisidengusių sukčių auka, trečiadienį pranešė Šiaulių apskrities policija. Policijos teigimu, vienos Joniškio rajono klubo kriptovaliuta vadovas rugsėjį pastebėjo įtartinus pinigų pervedimus į klubo kriptovaliuta klubo, su kuriuo buvo vykdomi bendri projektai, sąskaitą.

Vėliau paaiškėjo, kad per devynis kartus buvo pervesti tūkst. Jie atsidūrė įstaigos apskaitininkės, kuri sporto klube dirbo ir buhaltere, asmeninėse sąskaitose.

klubo kriptovaliuta monte karlo pasirinkimo metodas

Ikiteisminio tyrimo metu paaiškėjo, kad pasisavintus pinigus moteris bandė investuoti į kritovaliutos prekybą, tačiau juos prarado tapusi sukčių auka. Internete susigundžiusi skelbimu apie prekybą kriptovaliuta, netrukus klubo kriptovaliuta sulaukė rusiškai kalbančio žmogaus skambučio, šis pasiūlė investuoti klubo kriptovaliuta paskubėti.

klubo kriptovaliuta olmp prekybos dvejetainių opcionų brokeris

Tyrimo duomenimis, moteris sudarė galimybę sukčiams nuotoliniu būdu, per specialią programą, valdyti klubo kriptovaliuta kompiuterį. Tokiu būdu kriptovaliutos prekyba prisidengę sukčiai jungdavosi prie moters elektroninės bankininkystės ir iš jos klubo kriptovaliuta darydavo pavedimus kriptovaliutai pirkti. Anot policijos, taip moteris iš pradžių sukčiams perleido 40 tūkst.

dvejetainiai pasirinkimo sandoriai pradeda indėlį

Tuo metu moteris prisijungusi prie internetinės platformos matė, kad jos investicijos auga, tačiau tai buvo sukčių apgaulė. Vėliau moteris pažadėjo pasisavintus įstaigos pinigus grąžinti, tuo metu ji savo platformoje matė, kad yra sukaupusi apie tūkst. Pareiškusi norą pinigus išgryninti, moteris klubo kriptovaliuta taip ir nesulaukė.

klubo kriptovaliuta

Policija teigia, kad sukčiai moterį apgaudinėjo sakydami, kad pinigai pervesti ne į tą sąskaitą, o vėliau ji sulaukė dar vienų sukčių, kurie, įtariama, buvo pirmųjų bendrininkai, pasiūlymo susigrąžinti prarastus pinigus už 50 tūkst. Policija teigia, kad moteris pasiskolino pinigus klubo kriptovaliuta bandė tūkst.

uždirbti internetinių žetonų apžvalgų

Taip pat perskaitykite