Kriptovaliutos kortelės. Kaip laikyti bitcoinus - kriptovaliutų piniginės - namuknygos.lt

Kriptovaliutos – ar verta investuoti?

Bitcoin kriptovaliutą bei kitas kriptovaliutas laikyti galima 4-iais pagrindiniais būdais: kriptovaliutos kortelės ar kriptovaliutos kortelės asmeniniame įrenginyje, keityklose, specializuotuose įrenginiuose, angliškai vadinamuose hardware wallets arba tiesiog popieriuje.

  • Prieš išleisdami pinigus uždirbkite
  • Kriptovaliutos - ar verta investuoti? Kodėl?
  • Vertės tendencijų linijoje

Kur surasti ir kokias piniginės pasirinkti bei kurios piniginės yra saugiausios? Siūlome apie tai paskaityti žemiau. Virtualios piniginės angl. Pavyzdžiui, nusprendžiate įsigyti Bitcoin valiutą, tad jums bus reikalinga piniginė. Taip pat šiai grandinei saugoti reiktų palikti ir nemažai laisvos vietos jūsų kompiuteryje.

Egzistuoja namažai Bitcoin piniginių versijų. Kai kurios iš jų neparsiunčia visos blokų papildomas uždarbis nuotolinis um darbas, todėl su tinklu sinchronizuojasi greičiau.

Navigacija tarp įrašų

Viena tokių piniginių yra Elektrum. Kaip atrodo Bitcoin piniginė, įdiegus ją kompiuteryje Kai jau įsidiegsite kriptovaliutos kortelės iš pasirinktų piniginių, jose galėsite susigeneruoti savo piniginės adresą — skaičių ir simbolių seką.

kriptovaliutos kortelės

Tai jūsų piniginės identifikatorius, kuris būtų naudojamas kitų Bitcoin vartotojų, kurie norėtų pervesti jums pinigus. Šis adresas tam tikra prasme yra panašus į įprastą banko sąskaitos numerį, tik skirtumas tas, kad kriptovaliutos kortelės sąskaitą valdote ir susikuriate patys. Kriptovaliutos kortelės virtualių pinigų adresą galite laisvai dalinti kam tik norite.

Jo turėjimas ar žinojimas nesuteikia jokių galimybių gauti prieigą prie jūsų turimų Bitcoinų bei neatskleidžia jo turėtojo duomenų, nebent jie būtų pridėti papildomai šalia adreso.

Kaip atrodo šis adresas? Jeigu iš karto blockchain. Šiame puslapyje galima lengvai susikurti ir mokėjimo informacijos nuorodą kažkam, kas jums skolingas bitcoinų arba sukurti aukojimui bitcoinais skirtus kriptovaliutos kortelės. Kitos virtualių valiutų piniginės Kriptovaliutos kortelės kriptovaliutų piniginių ir jų diegimo instrukcijų ieškokite tik oficialiuose šioms kriptovaliutoms skirtose svetainėse.

Litecoin piniginę, pavyzdžiui, rasite Litecoin.

Kriptovaliuta ir „Bitcoin“

kriptovaliutos kortelės Zcash piniginė, matomos transakcijos ir laikoma ZEC kriptovaliutos kortelės suma Tiesa, yra žinoma, kad Ethereum piniginė šiuo metu veikia ne taip stabiliai, kaip norėtųsi, todėl rekomenduojame pagalvoti naudoti kitas alternatyvas, kurių geriausia yra Exodus.

Exodus piniginėje galima ne tik laikyti pinigus, bet ir juos išsikeisti. Beto ji palaiko daugiau kriptovaliutų, tokių kaip Bitcoin, Dash, Litecoin ir kitas. Exodus piniginė ir joje saugomos kriptovaliutos.

Kaip laikyti bitcoinus – kriptovaliutų piniginės

Kriptovaliutų keityklų piniginės  angl. Keityklose jūsų pinigai bus saugomi šių keityklų specialiai jums sukurtose piniginėse, tad jose galite laikyti savo kripto kapitalą. Paprastai tai yra internetinės arba mobiliosios piniginės — piniginės pasiekiamos internetu arba atsisiunčiant programėlę kriptovaliutos kortelės telefoną.

Kai kurių keityklų piniginės beveik niekuo nesiskiria nuo įprastų mokėjimo sistemų bei yra panašios į bankų internetines bankininkystes. Tokio pinigų laikymo privalumas tas, kad prie piniginės, o tiksliau būtų sakyti savo sąskaitos, galima prisijungti iš bet kurio įrenginio iš bet kurios vietos, kur tik yra interneto prieiga.

Kriptovaliutos – ar verta investuoti?

Taipogi šios keityklos siūlomos piniginės privalumas — išduodamos kortelės. Tad pinigus galite lengvai kriptovaliutos kortelės bankomate arba tiesiog laisvai atsiskaityti prekybos ir paslaugų vietose.

Šiuo metu mes naudojamės CEX.

kriptovaliutos kortelės

Kitos dėmesio vertos keityklos yra Poloniex, Bitfinex, Kraken. Apie jas galite paskaityti mūsų ankstesniame straipsnyje čia. Istorija moko, kad jos gali būti nulaužtos hakerių arba uždarytos dėl kitų priežasčių, todėl kai kada savo pinigus galite ir prarasti.

geriausia bitcoin 2020 piniginė

Taip pat svarbu prieigą prie savo paskyrų keityklose apsaugoti keletu saugumo sluoksnių. Vien tik patvirtinimo SMS žinute gali nepakakti. Saugiausi virtualių kriptovaliutos kortelės laikymo būdai — ne tokie ir virtualūs.

Tai specialūs įrenginiai ir laikmenos bei mums įprastas popierius. Skaitmeninės laikmenos angl. Visą turimą valiutą galima laikyti skaitmeninėse laikmenose kriptovaliutos kortelės USB raktuose ar specialiose kortelėse. Pagrindinis išskirtinumas — šios laikmenos yra mokamos, kriptovaliutos kortelės tai suteikia galimybę gauti techninė palaikymą ir garantijas iš gamintojų.

kriptovaliutos kortelės prekybininkų forumas apie brokerio verum variantą

Šių specializuotų įrenginių kaina siekia iki kelių dešimčių eurų ar daugiau. Kaip atrodo tokios piniginės: Ledger Nano piniginė Kriptovaliutos kortelės piniginė Specializuoti įrenginiai kaip kriptovaliutų piniginės turi papildomas apsaugas nuo jų praradimo ar pametimo.

Rašykite mums

Paprastai prisijungdami prie savo sąskaitos turite įvesti slaptažodį ar PIN kodą. Jeigu tokią piniginę visiškai praprastumėte, prieigą prie joje laikomų pinigų vis tiek galėsite atstatyti panaudodami iš anksto išsaugotus atsitiktinius žodžius, dar vadinamus recovery seed. Šis metodas kriptovaliutos kortelės kortelės ir į virtualias pinigines ir dažnai yra paskutinis būdas gauti prieigą prie savo lėšų.

Todėl recovery seed žodžius reikėtų užsirašyti ant popieriaus, pasidaryti keletą kopijų ir itin apdairiai saugoti, galbūt keliose skirtingose vietose.

Taip pat perskaitykite