Kriptovaliutos scenarijus

Prekyba kriptovaliutomis. Kriptovaliutos mokymai - kaip pradėti ir išgyventi? Kursas visiems

Lietuvos bankas tokią rekomendaciją finansų įstaigoms yra paskelbęs dar prieš porą metų.

Patinka 0 Daugeliui nereikia aiškinti kriptovaliutų populiarumo anšlago. Ir nors nuo ųjų pabaigos kriptovaliutų kursas svyravo kaip niekad — buvo keli ženklūs kritimai — lietuviai vis tiek nepraranda susidomėjimo alternatyviaisiais virtualiais pinigais. Tačiau iki šiol nemažai žmonių nesuvokia, kam reikalinga kriptovaliuta, kokios jos funkcijos.

Mat kriptovaliutos, nors laikomos atsiskaitymo ir investicijų priemone, neįgudusį žmogų gali palikti be pinigų, o dalis vartotojų dėl šių valiutų anonimiškumo legalizuoja neteisėtai įgytus pinigus. Verslininkas Justas Pikelis kriptovaliutos scenarijus susidomėjo aisiais, kai manyta, kad ji — įrankis nusikaltėliams anonimiškai valdyti pinigus.

Tačiau laikui e ženklas Justas sako kriptovaliutos scenarijus, kad virtualios valiutos yra progresyvi, daug žadanti technologija.

kriptovaliutos scenarijus

Prieš dvejus metus Justas, pritraukęs daugiau nei 33 milijonų eurų kapitalą, sukūrė atsiskaitymo kriptovaliutomis technologiją. Anot užsienio auditorių, išties sėkmingą.

Tačiau yra pavyzdžių, kai žmonės, investavę į kriptovaliutas, neteko visko. Būta ir atvejų, kai pamiršę savo elektroninių piniginių slaptažodžius, nebeatgavo viso turimo turto. Ji labai vilioja tuos žmonės, kurie nori greitai uždirbti.

kriptovaliutos scenarijus

Pasak informacinių technologijų eksperto, kriptovaliutas pasitelkia ir nusikaltėliai: šifruoja vartotojų kompiuterių duomenis, buhalterines apskaitas, o išpirkos už duomenis kriptovaliutos scenarijus bitkoinais. Sukčiai taip pat skambina, žada didelį uždarbį, investuojant į kriptovaliutas. Jie nepasitiki valdžia, kuri, anot jų, turėtų reguliuoti.

kriptovaliutos scenarijus

Populiariausios kriptovaliutos — bitkoino — kaina ųjų pabaigoje—ųjų pradžioje staigiai šovė į viršų, iki beveik 18 tūkst. Daliai žmonių tuo metu pasisekė — savo pinigus padidino dvidešimčia kartų. Tačiau taip pat staigiai kaina ir nukrito: žiemą bitkoino vertė kriptovaliutos scenarijus vos 3 tūkst.

kriptovaliutos scenarijus

Kuo pasibaigs konfliktas tarp kriptovaliutų plėtotojų ir įtaisų mainingui kasimui gamintojų?

Dabar šios kriptovaliutos kaina yra apie 10 tūkst. Tolesnės virtualių valiutų perspektyvos, anot ekonomistų, miglotos.

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda pirmadienį per susitikimą su Ministru Pirmininku Sauliumi Skverneliu aptarė kovoje su koronaviruso ligos COVID protrūkiu taikomas priemones, paramos verslui paketo įgyvendinimą, taip pat galimus karantino švelninimo scenarijus. Šalies vadovas pabrėžė, kad švelninti kriptovaliutos scenarijus sąlygų negalima skubotai — tam turi būti tinkamai pasiruošta, atsižvelgiant į mokslininkų ir gydytojų rekomendacijas.

Pasak ekonomisto, kriptovaliutų perspektyvos geresnės šalyse, kuriose silpnas pasitikėjimas finansų institucijomis, pavyzdžiui, Venesueloje, Argentinoje arba Sirijoje. Vakarų pasaulyje kriptovaliutų reikšmė, spėjama, mažės.

  • Kriptovaliutos šiandien – investicijų magnetas, rytoj – bomba | VALSTYBĖ
  • Interneto verslas kaip užsidirbti pinigų
  • Prekyba Kriptovaliutomis
  • Kriptovaliutos gali ir paversti milijonieriumi, ir priversti gailėtis - LRT
  • Kokiu žaidimu galima užsidirbti pinigų
  • Tikėtina, kad vėl stebime vieno didžiausių burbulų nuo dot-com formavimąsi.

Taip pat perskaitykite