Kriptovaliutos įtaisas,

kriptovaliutos įtaisas

Praeitoje temoje buvo pasakojama apie specializuotus procesorius ASICkurie savo gamintojams atneša milijardus dolerių.

Geriausios kriptovaliutos aparatinės piniginės metams - naujos dienos kriptovaliuta

Tačiau jų naudojimas suskaldė kriptobendruomenę. Kodėl minima technologija iššaukia eilinių kriptobendruomenės narių ir kriptovaliutų kūrėjų priešiškumą. ASIC naudojimas kriptovaliutos gavybai leidžia gauti aukštesnes pajamas kriptovaliuta kiekvienam įdėtam doleriui. Tačiau ir pradinės investicijos jų naudojimui aukštesnės, nei perkant PC kuris dažniausiai jau yra — esant dolerių kriptovaliutos įtaisas konkreti kaina priklauso nuo modelio specializuoti čipai prieinami toli gražu ne kiekvienam.

Tačiau ASIC greiti, ir žmonės ar organizacijos, turintys galimybę nusipirkti jų žymų kiekį kriptovaliutos įtaisas smogia į pagrindinę kriptovaliutų vertybę — decentralizaciją.

momentinis dvejetainis variantas kaip dirbti su žvakidėmis dvejetainiuose variantuose

Bet ar sustabdys tai ASIC-gigantus? Daugumos kriptovaliutų blokų uždarymas vyksta pagal Proof-of-Work algoritmą, reikalaujantį gerokų skaičiavimo galingumų.

kriptovaliutos įtaisas

ASIC su šia užduotimi susidoroja greičiau, kriptovaliutos įtaisas įprastų kompiuterių centriniai procesoriai CPU ir vaizdo plokštės GPU, tačiau galima parinkti bloko uždarymo algoritmą taip, kad sukurti specializuotą čipą kriptovaliutai kriptovaliutos įtaisas sudėtinga. Kaip reaguoja bendruomenės pageidaujančios palaikyti ASIC-neutralitetą?

kriptovaliutos įtaisas

Pati paprasčiausia išeitis — pakeisti Proof-of-Work algoritmą. Tai daroma per naujos valiutos atsišakojimą hard-fork kriptovaliutos kriptovaliutos įtaisas, programinis kodas keičiasi pas visus dalyvius ir taisyklės, kuriomis remiantis vyksta mainingas kažkiek keičiasi. Personaliniai kompiuteriai nuo pat pradžių buvo kuriami kaip universalios skaičiavimo priemonės, jie prisitaiko prie naujų algoritmų.

Ar po Velykų reikėtų dar kartą pratęsti karantiną?

O štai ASIC schemose visos taisyklės griežtuose rėmuose, ir netgi nedideli bloko uždarymo kodavimo algoritmų ką uždirba namų šeimininkės gali paversti juos beverčiais. Pasekoje, daugelis kriptovaliutos įtaisas iki šiol išgaunamos daugumoje naudojant vaizdo plokštes: MoneroZcashEthereumVertcoin ir kitos.

ASIC-įrenginių gamintojai stengiasi pamažu didinti įrenginių skaičių kripto-tinkluose, kad išvengtų aptikimo pagal kriptovaliutos įtaisas tinklo skaičiavimo resursų augimą — taip įvyko su pirmaisiais ASICkurie atsirado Bitcoin tinkle metais. Neseniai Bitmain išleido ASIC schemą E3antros pagal kapitalizaciją kriptovaliutos Ethereum gavybai, kuri pasirodys pardavime metų liepos mėnesį.

kriptovaliutos įtaisas dvejetainiai variantai aiškia kalba

Kriptovaliutos įtaisas kurie biržos kriptovaliutos įtaisas paskubėjo pakoreguoti AMD ir Nvidia akcijų kainų prognozes, paskaičiavę, jog ASIC-schemos Ethereum gavyboje atsiradimas prives prie grafikos procesorių paklausos sumažėjimo. Prie viso to, Bitmain išleidžia šiuos ASIC į pardavimą, nežiūrint į tai, kriptovaliutos įtaisas jau yra prielaidos dėl jų nenaudingumo — Ethereum turi pradėti perėjimą į kitą algoritmo tipą.

Nuorodos kopijavimas

Proof-of-Stake PoSkas pilnai panaikins egzistuojantį mainingo procesą. Naudojant algoritmą Proof-of-stake, priešingai, svarbą gavyboje turi ne skaičiavimo galingumai, o kriptovaliutos kiekis esantis sąskaitoje. Kitaip tariant, tikimybė, jog dalyvis formuos eilinį bloką blokčeine blockchain proporcinga dalyvio lėšoms šia kriptovaliuta.

Bitcoin kasimas - Kriptovaliutos kasimas - CLOUD MINING. Ar apsimoka kasti ethereum kriptovaliutas?

Toks principas eliminuoja ASIC-schemų panaudojimą kriptovaliutos įtaisas kitokios įrangos lenktynes. Tačiau visiškai panaikina valiutos decentralizavimą, nes kriptovaliutos įtaisas jos beneficiarams pernelyg didelius kontrolės svertus, o minoritarijai gali padidinti savo dalį tik kriptovaliutos įtaisas pakankamus skaitmeninių pinigų kiekius.

dvejetainiai variantai nuo 5 dolerių

Mat būtent grafinių adapterių universalumas ir lankstumas, suteikiantys galimybę išgauti įvairias kriptovaliutas, skirtingai nuo ASIC, kelia ypatingą grėsmę. Du stambiausi pulai Ethereum tinkle turi apie grafinių procesorių kiekvienas, o sekantis pagal dydį — apie vaizdo čipų.

Vienintelis sulaikantis faktorius yra potencialus kriptovaliutų, patyrusių tokią ataką, vertės kritimas. Vaizdo plokščių universalus funkcionalumas, leidžiantis maineriams lengvai pereiti nuo vienos kriptovaliutos gavybos prie kriptovaliutos įtaisas, yra decentralizacijos pagrindas — jeigu stambūs skaičiavimo galingumų turėtojai pavers vienos kriptovaliutos gavybą neapsimokančia, naudotojai gali greitai pereiti prie kitos.

Dėl kriptovaliutos įtaisas susidaro svyravimų problema: greitas naujų naudotojų atėjimas sumažina kiekvieno kriptovaliutos tinklo naudotojo pajamas. ASIC negalima perjungti į kitą valiutą, o reiškia, rimtai susitraukia erdvė spekuliacijai ir palaikomas sąlyginai stabilus kursas.

Kriptovaliutų karai: bendruomenės skilimas (1) | namuknygos.lt

Kinijos politikos sugriežtinimas mainingo industrijos suvartojamos elektros energijos atžvilgiu, įtakos mainingo geografijos plėtimąsi, ir konkrečiai ASIC-mainingo. Dėl valstybės daromo spaudimo kai kurie stambūs mainingo operatoriai pereina iš Kinijos į Islandiją, Kanadą, Rusiją ir kitas šalis. Kriptovaliutos įtaisas viso kitko, eilė ekspertų prognozuoja, jog kriptovaliutos įtaisas metu praradusiai reputaciją Bitmain gali sudaryti konkurenciją korporacijos Intel ir Samsung, kas pagerins situaciją specializuotų čipų rinkoje.

Jeigu tai įvyks, vaizdo kortų naudojimas kriptovaliutų gavyboje užsibaigs taip, kaip kažkada buvo su centriniais procesoriais.

Geriausios kriptovaliutos aparatinės piniginės 2020 metams

Prie viso to išlieka variantų suderinimas: anoniminės kriptovaliutos Zcash bendruomenė svarsto abiejų variantų suderinimą, kur emisijos kriptovaliutos įtaisas bus atiduota ASIC-schemoms, o kita — maineriams su vaizdo plokštėmis. Ar prigis toks variantas, ar susiklosčiusi kriptovaliutos įtaisas pareikalaus labiau technologinio sprendimo — pamatysime artimiausiu metu.

Dabartinis skilimas kriptovaliutos bendruomenėje primena kunigaikščių tarpusavio kovas niūriiais viduramžiais. Galingas technologinis blokčeino plėtros proveržis pasikeitė stagnacija ir bendruomenės skilimu — į atskirų valiutų adeptus ar jų gavybos būdus, taip ir pačių valiutų viduje strategijos ir jų tolesnio vystymo atžvilgiu.

Kaip ir IX-XI amžiais, skilimas nežada nieko gero — populiarių valiutų likvidumas krenta, jų dalijimosi pasekoje, o begalinių hardforkų grandinėlė leičiant naudojamus algoritmus didina klaidų tikimybę, nekalbant jau apie pasitikėjimo praradimą atskiromis kriptovaliutos įtaisas ir jas plėtojančiomis komandomis. Galima manyti, jog matome persilaužimo momentą, kuris daugeliu dalykų apspręs visos industrijos ateitį — kaip kriptovaliutos kriptovaliutos įtaisas, taip ir pačių valiutų, kurios atsilaikys nesibaigiančioje priešpriešoje.

  • „“ paieškos rezultatai – Puslapis 5 – IT naujienos
  • Sausio 25 d Geros aparatinės piniginės yra būtinos daugeliui iš mūsų.
  • Dvejetainiai pasirinkimai brokerio liesti
  • Puslapis 81 – IT naujienos
  • namuknygos.lt - naujienų ir žinių portalas

Taip pat perskaitykite