Numatyta galimybė, Viešieji pirkimai ir sutarties keitimo galimybės COVID-19 pandemijos metu

numatyta galimybė

Įstatyme numatyta galimybė pasidaryti teisme nagrinėjamos baudžiamosios bylos kopijas Vilniaus apygardos teismas m. Lietuvos apeliacinis teismas padarė išvadą, kad apygardos teismas netinkamai aiškino ir taikė baudžiamojo proceso įstatymą dėl baudžiamosios bylos dokumentų kopijų darymo bylą nagrinėjant teisme.

Bylą nagrinėjant apygardos teisme kaltinamojo V. Gapšio advokatui buvo leista susipažinti su baudžiamosios bylos medžiaga, tačiau atsisakyta leisti pasidaryti baudžiamosios bylos medžiagos kopijas, nes gynėjo nurodytuose baudžiamosios bylos lapuose yra duomenų, gautų panaudojus Lietuvos Respublikos kriminalinės žvalgybos įstatyme toliau — Numatyta galimybė nurodytus informacijos rinkimo būdus ir priemones.

numatyta galimybė

Apygardos teismas vadovavosi Lietuvos Respublikos baudžiamojo proceso kodekso toliau — Numatyta galimybė straipsniu, kuris taikomas ikiteisminio tyrimo metu dėl proceso dalyvių teisės susipažinti su ikiteisminio tyrimo medžiagao ne straipsniu, kuris taikomas numatyta galimybė nagrinėjant teisme BPK straipsnis. Lietuvos apeliacinio teismo nutartyje nurodoma, kad pagal BPK straipsnio nuostatas kaltinamieji ir jų gynėjai teisme gali susipažinti su baudžiamosios bylos medžiaga ir daryti jos išrašus ar kopijas, išskyrus atskirai saugomus asmens duomenis.

nepatvirtinti bitkoinai

Draudimai susipažinti ar daryti numatyta galimybė byloje pateiktų numatyta galimybė išrašus ar kopijas gali būti taikomi, remiantis kitais įstatymais, pvz. Kaltinamojo V.

" + $(this).html() + "

Gapšio gynėjo prašyme nurodyta baudžiamosios bylos medžiaga, kurios kopijas prašoma leisti pasidaryti, nėra saugoma atskirai nuo kitos baudžiamosios bylos medžiagos. Kituose teisės aktuose nenustatytas draudimas daryti dokumentų, gautų panaudojant KŽĮ nurodytus informacijos rinkimo būdus bei priemones ir panaudotų teismui nagrinėti perduotoje baudžiamojoje byloje, kopijas.

už ką galite uždirbti didelius pinigus

Taip pat numatyta galimybė nagrinėjančiam teismui nepateikta duomenų, kad baudžiamosios bylos medžiagos kopijų darymas trukdytų bylą nagrinėti teisme. Lietuvos apeliacinio teismo nutartis įsigalioja jos priėmimo numatyta galimybė ir yra neskundžiama.

numatyta galimybė kiek šiandien yra bitcoin

Cituodami arba kitaip platindami šią informaciją, nurodykite informacijos šaltinį. Kontaktai žiniasklaidai: Lietuvos apeliacinio teismo atstovė spaudai Tel.

numatyta galimybė tslab 2 0 parinktys

Taip pat perskaitykite