Pasirinkimo punktas.

Viešieji pirkimai | Dzūkijos kaimo plėtros partnerių asociacija (Dzūkijos VVG)

Šiauliuose pradeda veikti mobilusis punktas, kuriame pacientams bus imami ėminiai tyrimams dėl pasirinkimo punktas koronaviruso COVID Sveikatos apsaugos ministerija SAM pabrėžia, kad žmonėms būtina žinoti, kaip elgtis prieš skambinant ir pasirinkimo punktas į mobiliuosius punktus, griežtai laikytis visų nurodymų, kuriuos pateiks konsultantai.

pasirinkimo punktas kuris yra telekameros tarpininkas

Jokiu būdu negalima vykti pasirinkimo punktas punktus nusprendus savarankiškai — prieš tai būtina skambinti Taip pat svarbu, kad  pacientai tyrimui bus registruojami tik tą dieną, kai kreipsis, t.

Veiksmų seka, kurios būtina paisyti: Pacientas, jei jam pasireiškė bent vienas ūmiai kvėpavimo takų infekcijai būdingas pasirinkimo punktas — staiga pradėjus karščiuoti, kosėti, prasidėjus dusuliui — ir, jei 14 dienų laikotarpiu iki simptomų pradžios keliavo bet kurioje užsienio šalyje ar po sąlyčio su patvirtintu ar tikėtinu COVID ligos koronaviruso infekcijos atveju, pirmiausia turi skambinti į Karštąją liniją trumpuoju telefono numeriu Karštosios linijos konsultantas, įvertinęs paciento pateiktus duomenis, priims sprendimą, ar skambinantį žmogų tikslinga ištirti dėl koronaviruso infekcijos.

Pasirinkimo punktas atveju, jei žmogų bus nuspręsta tirti, jis konsultantui turės pateikti vardą, pavardę, asmens kodą, mobilaus telefono numerį, taip pat nurodyti savivaldybę, pasirinkimo punktas kurios skambina. Be to, bus klausiama, ar pacientas gali asmenine transporto priemone pats ar būti atvežtas pasirinkimo punktas žmogaus atvykti į mobilų punktą.

pasirinkimo punktas

Jei žmogus galės atvykti pats, su juo susisieks mobilaus punkto koordinatorius ir nurodys laiką ir adresą, kada jam tai padaryti. Kartu su savimi žmogus turi pasiimti tapatybę patvirtinantį dokumentą bei A4 formato lapą su užrašytu mobilaus telefono kas yra dviguba galimybė, kurį, atvykus į mobilų punktą, reikės padėti koordinatoriaus nurodytoje vietoje automobilio salono viduje.

Šiuo numeriu bus susisiekiama ir sutikrinami atvykusio žmogaus duomenys.

pasirinkimo punktas

Atvykus į mobilų punktą, žmonėms nebus leidžiama išlipti iš automobilio ir atidaryti lango, kol nebus pasirinkimo punktas kitaip, instruktuojama, kaip bus vykdoma  tepinėlio paėmimo procedūra. Langą žmogus turės pradaryti tada, kai mobilios komandos narys to paprašys, tad čia dirbančiųjų specialistų nurodymus būtina atidžiai sekti.

pasirinkimo punktas

Atlikus tyrimą, žmogus turės važiuoti į namus, izoliuotis ir laukti tyrimo rezultato. Nustačius poreikį pacientą hospitalizuoti, kviečiama GMP ir pacientas transportuojamas į ligoninę.

Tiems žmonėms, kurie negalės į mobilius punktus atvykti patys, savivaldybės įpareigotos užtikrinti pacientų transportavimo paslaugas.

kaip uždirbti didelius pinigus per dvi savaites jaxx io atsiliepimai

Svarbu, kad į Mobilų punktą negalima vykti taksi automobiliu ar viešuoju transportu.

Taip pat perskaitykite