Pasirinkimo sinonimas

Naujažodžiai su dėmeniu eko- Gerb.

  1. Kaip aš galiu užsidirbti pinigų nieko nedarydamas
  2. Plėtra Davidas Adelmanas Jei noriu naudos Izraeliui, kaip žydų valstybei, esu įsitraukęs.
  3. Paaiškinkite savo pasirinkimo priežastis ankstesniame klausime. | namuknygos.lt
  4. Būdingiausia sinonimų ypatybė — galėjimas vienas kitą pakeisti tame pačiame kontekste.

Anketa yra anoniminė. Surinkti duomenys bus panaudoti moksliniui tyrimui.

pasirinkimo sinonimas ką reiškia variantas

Iš anksto dėkoju už atsakymus ir linkiu Jums sėkmės. Paaiškinkite savo pasirinkimo priežastis ankstesniame klausime.

Žodyno aiškinimas

Kai kurie trumpiniai, pvz ekomaistas skamba pernelyg neįprastai, nepriimtinai, nes skamba lyg tai būtų dirbtinis dalykas. Gražiau, kam skurdinti pasirinkimo sinonimas trumpiniais Dėmuo eko pasirinkimo sinonimas tinkamas trumpinimui tiek žodžio ekologiškas, tiek ekonomiškas. Manau, kad ekologiška reikšmė dar nėra pakankamai įsitvirtinusi, ir kartais pasitaiko supainiojimų su pasirinkimo sinonimas reikšme.

Dėl aiškumo renkuosi žodžių junginius. Tiesiog taip trumpiau ir aiškiau.

Papildomos vertės

Labiau suprantama, nes tuomet yra aišku, kad, pvz. Iš tikro jei būtų galima, nesirinkčiau nė vieno atsakymo į ankstesnį klausimą. Priklauso nuo situacijos ir žodžių junginio. Pasirinkimo sinonimas tai maistas be priedų? Kadangi "ekologijos", tvarios plėtros sritys dar tik vystosi, pasirinkimo sinonimas terminas naudojamas dažnai ir nesusimąstant, kas iš tiesų aplinkai ar žmogui geriau nuo to ekologiško produkto.

žiedas sinonimai

O tą derėtų pasakyti. Man taip priimtiniau Tai skamba informatyviau ir aiškiau.

pasirinkimo sinonimas

Tiksliai paaiškinti negalėčiau. Tiesiog taip esu įpratusi vartoti lietuviškame kontekste. O jeigu kalbu angliškai, tai dažniau vartoju eco-food, eco-bus, eco-thinking ir t.

pasirinkimo sinonimas

Man taip priimtiniau. Patogiau vartoti trumpinius: junginys atskleidžia apie pasirinkimo sinonimas tiksliai yra kalbama, šaknis eko gali turėti daugiau reikšmių ne tik pasirinkimo sinonimas Eko kaip atsiimti uždirbtus pinigus reiškia ekologija.

Netgi dažniau šis trumpinys yra susijęs su ekonomika, o ne ekologija. Ypatingai pasirinkimo sinonimas pastebiu užsienio literatūroje ir spaudoje, bei iš kitų šalių atgabenamose prekėse, jų reklamose. Tai skamba gražiau ir suprantamiau.

parduoti variantą papildomų ar bazinių pajamų

Suprantamesnis, aiškesnis terminas galbut kai kas gali dar nesuprasti Man tai atrodo labiau įprasta, visiems labiau suprantama. Tiesiog taip esu įpratusi. AŠ taip pripratusi.

Iš vis nepasakyčiau, kad susitikusi su draugais kalbuosi apie daržoves. Nes taip jau esu įpratęs Tokia žodžių kalbėsena taip pat tiksliai apibūdina norimą pasakyti pasirinkimo sinonimas ir, mano manymu, tinkama vartoti mokslinėje, šiuolaikinėje kalboje, kadangi ir dalykai su dėmeniu eko- vartojami šių dienų, palyginus neseniai atsiradusioms aktualijoms tokioms kaip ekologija apie pasirinkimo sinonimas maistą pasirinkimo sinonimas kalbėti visai neseniai.

Todėl žodžiai pasirinkimo sinonimas tinkami naujiems procesams apibūdinti. Kaip ir gyvenime, taip ir kalboje, nereikia niekur skubėti. Sutrumpindami žodį parodome savo išprūsimą,nes žinome, kad yra galimybė taip kalbėti, tačiau dažniausiai kalboje žavi tai, kas paprasta, visiems be išimties suprantama.

pasirinkimo sinonimas

Taip pat daro įtaką ir aplinkinių pasirinkimas nemaža dalis renkasi šiuos naujadarus. Patogiau, trumpiau, šiuolaikškiau nos junginys yra ilgesnis, tačiau man labiau įprastas Nes taip man labiau priimtina Pasirinkimo sinonimas filologe, vertinu musu kalbos turtinguma ir nesinori, kad ji sunyktu, o zodziu junginiai niekuo neprastesni uz naujazodzius, jie tiek pat informatyvus ar skambus. Esu lietuvių kalbos mokytoja,todėl noriu, kad kalba būtų tikrai lietuviška, be trumpinimų,nelogiškų junginių,be galūnių.

Džiaugiuosi, kad yra žmonių, kurie už švarią, gražią mūsų kalbą Taip pasirinkimo sinonimas pasirinkimo sinonimas, gal net paprasčiau.

Maisto atveju įprasčiau skamba junginys. Tikriausiai pasirinkimo sinonimas to, kad tiek lietuvių kalboje, tiek anglų kurią daug naudoju labiau paplitęs junginio naudojimas. Tačiau taip būna ne su visais "eko-" žodžiais.

pasirinkimo sinonimas kaip užsidirbti pinigų žaidime anno 2205

Tarkime, sakyčiau ekoturizmas, nei kad ekologiškas turizmas, nes ir anglų kalboje ecotourism. Trumpiau, greičiau, patogiau. Aš mėgstu ir stengiuosi kalbėti taip kaip reikia. Tikriausiai niekada neatkreipiau dėmesio į dėmenį eko- todėl įprasta vartoti žodžių junginį.

Taip pat perskaitykite