Prekyba rykliais

Kauno akvariumas gali sulaukti rykliukų vados - namuknygos.lt

Apie akvariumą Apie akvariumą Tik įžengus pro prekybos ir laisvalaikio centro MEGA pagrindinio įėjimo duris, dėmesį iš karto patraukia jūrinis akvariumas.

geriausias dvejetainių variantų brokeris

Tai didžiausias ir aukščiausias akvariumas Pabaltijo šalyse! Lietuvos rekordų knygoje šis akvariumas pripažintas aukščiausiu akvariumu Lietuvoje prekyba rykliais patenka į aukščiausių akvariumų pasaulyje dešimtuką. Akvariumas prekyba rykliais 10 m aukščio ir 4 m pločio, jo ilgis 11 m, vandens talpa — tūkst.

bitcoin uždarbis pinigų atsiėmimas

Akvariumo statyba truko 3 mėnesius. Akvariumo sienoms, kurių storis vietomis siekia net 30 cm, panaudota apie 90 tonų akrilo plokštės, o laikančioji metalinė konstrukcija pagaminta iš 20 tonų nerūdijančio plieno.

Akvariume palaikoma vidutinė 25 laipsnių šilumos vandens temperatūra. Prekyba rykliais kokybė ir temperatūra palaikoma kompiuterinėmis sistemomis.

prekyba rykliais

Be to, akvariumo techninėse patalpose įrengta karantino sistema, kuri naudojama naujų žuvų aklimatizacijai ir susirgusių gydymui. MEGA akvariume gyvena apie daugiau nei ties skirtingų rūšių tropikų žuvų, kilusių iš Atlanto, Indijos ir Ramiojo vandenynų, Raudonosios, Viduržemio, Karibų prekyba rykliais.

brokeris skolina pinigus

Akvariume įrengti koralai atvežti iš Pietų Afrikos Respublikos. Jame gyvena ir šeši Karibų jūros prekyba rykliais, užaugantys iki 2 m ilgio. Ryklius ir kitas žuvis maitina ir prižiūri profesionali narų ir biologų komanda.

Žuvų maitinimai vyksta: antradienį, ketvirtadienį ir penktadienį

prekyba rykliais

Taip pat perskaitykite