Prekyba sėkla

prekyba sėkla
Daržininkams profesionalams siūlome visame pasaulyje savo kokybe garsių prekinių ženklų Rijk Zwaan ir Clause sėklas.

Spausdinimo versija Pasidalink Reklama Rekordiškai šilta žiema privertė sukrusti daržininkus ir anksčiau nei įprasta dairytis sėklų. Prekybininkai skaičiuoja, kad šiuo metu sėklų, svogūnų ir gėlių sėjinukų prekyba sėkla yra išaugusi beveik trečdaliu lyginant su tuo pačiu laikotarpiu pernai.

dolerio eurų žymėjimas

Šiemet per sausį jau parduota net 30 proc. Gėlių sėklų pardavimai šį sausį buvo 12 proc.

prekyba sėkla brėžiant tendencijų linijas ir kanalų linijas

Drulienė pripažįsta, kad prekyba sėkla daro didelę įtaką sėklų pardavimams ir atkreipia dėmesį, kad daržovių sėklų pardavimų pikas pernai buvo pasiektas balandį — gegužę, daugiausia gėlių sėklų buvo parduota kovo ir balandžio mėnesiais, o gėlių tulpių, narcizų, hiacintų, krokų ir kitų gėlių svogūnėlių intensyviausia prekyba vyksta rugsėjį — lapkritį. Tuo tarpu prekyba sėkla pabaigoje ir kovą gėlių mylėtojai pradeda domėtis jurginų, kardelių, lelijų svogūnėliais.

prekyba sėkla

Drulienės, pastaraisiais metais pastebima tendencija, kad auga ekologiškų sėklų paklausa. Pernai ekologiškų sėklų pardavimai išaugo 16 proc. Šių metų sausį ekologiškų sėklų parduota 40 proc.

Atraskite maisto kokybę – nuo derliaus iki sėklos

Ekologiškų sėklų pakuotės yra žymimas specialiu ženklu. Ką lietuviai dažniausiai sėja? Reklama Iš prieskoninių augalų sėklų kategorijos dažniausiai perkamos levandos, laiškiniai česnakai, raudonėlis, čiobrelis.

sinonimas užsidirbti pinigų

Šie žalumynai dažnai auginami tiesiog namuose ant palangių ar kitose vietose, kur pakanka natūralios šviesos ir šilumos.

Taip pat perskaitykite