Prekybos kelias. Prekybinis kelias

Vilniaus prekybos kelias, UAB

Didysis Lietuvos kelias  — vienas iš senovės Lietuvos prekybinių kelių.

prekybos kelias

Prekybinis kelias — logistinių išteklių visuma, kuri jungia įvairius transportui skirtus kelius prekėms pergabenti. Tradiciškai buvo skirstomi į dvi grupes: žemyninius ir vandens kelius, nors pagal platesnę sąvokos prasmę prekybiniai keliai gali prekybos kelias skirstomi ir pagal šiuolaikinę prekių gabenimo metodiką geležinkeliais, dujotiekiais, oro prekybiniais keliais ir t.

Gali būti naudojamas multimodalinis pervežimaskai to paties reiso metu krovinys gabenamas keliais skirtingais metodais.

prekybos kelias c variantas

Istorija[ redaguoti redaguoti vikitekstą ] Įvairūs prekybiniai keliai pradėjo kurtis  m. Pirmieji prekybos kelias įtvirtinę prekybinių kelių struktūrą — Vakarų Azija, Viduržemio jūros regionas, KinijaIndija.

Dažniausiai prekės buvo pergabenamos organizuotais didelio masto karavanais.

prekybos kelias

Dažniausiai gabentos tik vertingos prabangos prekės, kadangi tik jos galėdavo atsipirkti ilgose karavanų kelionėse. Ilgainiui įsitvirtino ilgo prekybos kelias prekybiniai keliai, kurie jungė skirtingas civilizacijas ir kultūras, pavyzdžiui Smilkalų kelias ar Šilko kelias.

Šiuo metu neparduodama Aprašymas Knyga "Prekybos kelias" - rytietiškų novelių rinkinys, kurių apmastymas gali pateikti įdomias išvadas ar įžvalgas, gali padėti surasti protingus sprendimus ar suteikti įdomių apmastymų. Pavyzdžiui - ką daryti, jei prekybos kelias reikalauja, kad visi darbuotojai baigtų darbą prekybos kelias už jį? Arba - kodėl moterims nereikia mokytis pardavimų meno? Arba - ar gali būti geriausia pardavimų technika, ar knyga apie pardavimų meną?

Apie  m. Šiuolaikiniai prekybiniai keliai pradėjo kurtis kartu su pramonės perversmu. Pradėti tiesti modernūs keliai, kuriais galima judėti greičiau.

Šiais laikais prekybinius arklius ar kupranugarius pakeitė prekybiniai sunkvežimiai. Prekės taip pat gabenamos prekybiniais laivais, lėktuvais, geležinkeliais, vamzdynais.

prekybos kelias kai mokama opciono premija

Taip pat perskaitykite