Prekybos konsultantai

Pramonės įmonių Prekybos Konsultanto Mokymo Programa -

Padėk pirkėjams, pasirinkusiems mūsų internetinę parduotuvę, kad jų patirtis būtų kuo malonesnė.

prekybos konsultantai

Tai galėsi padaryti atsakydamas į klientų klausimus padedant išrinkti prekes, darant prekybos konsultantai aprašymus bei teikiant kokybiškas konsultacijas telefonu ir el. Tikimės, kad Tu: Turi darbo patirties mažmeninėje prekyboje; Domiesi buitine elektronika bei naujausiomis technologijomis; Turi empatijos jausmą prekybos konsultantai natūralų norą padėti; Esi atidus detalėms bei turi gerus darbo kompiuteriu įgūdžius.

amarkets pamm sąskaitų reitingas 22 dvejetainiai variantai

Mes siūlome: Galimybės tapti savo srities profesionalu bei kilti karjeros laiptais; Pažangią verslo aplinką, įdomius iššūkius bei laisvę veikti; Išskirtines sąlygas perkant sau įmonės prekes, bei ypatingus partnerių pasiūlymus; Skanią kavą, gardžius kepinius prekybos konsultantai, lankstų pietų petraukos laiką; Dar daugiau patrauklių skatinimo priemonių, kaip renginiai, šventės ir dovanos darbuotojams bei jų vaikams; Slenkantį prekybos konsultantai grafiką.

Su informacija apie asmens duomenų tvarkymą prekybos konsultantai iš to kylančias Jūsų teises galite susipažinti šiose asmens duomenų apsaugos taisyklėse: kurso programos galimybės. Pas mus vertinami draugiški, iniciatyvūs ir atsakingai į darbą žiūrintys darbuotojai.

Tad jei nebijai atsakomybės esi energingas ir iniciatyvus - tapk mūsų komandos nariu!

prekybos konsultantai

Jei turite papildomų klausimų, kreipkitės telefonu Greta.

Taip pat perskaitykite