Pulsuojanti konferencija

pulsuojanti konferencija

Mokyklos dienoraštis Konferencija "Lituanistinių mokyklų stiprybė: bendruomenė, motyvacija, pulsuojanti konferencija si iššūkiai ir kryptys" Gegužės pulsuojanti konferencija dieną LR ambasadoje įvyko Lietuvių mokyklos Vašingtone organizuota konferencija JAV lituanistinių mokyklų mokytojams.

VDU Švietimo akademijos Pulsuojanti konferencija kalbos ir kultūros centro vadovė Vilma Leonavičienė, daug metų mokanti užsieniečius lietuvių kalbos, "dalijanti lietuvių kalbos komuniją", turinti didelę darbo patirtį, pasidalijo savo žiniomis: pateikė įdomių metodų, davė daug patarimų, papasakojo įvairių pedagoginių situacijų Mokytojai džiaugėsi gavę daug naudingos informacijos savo pulsuojanti konferencija.

kriptovaliutos ūkiai dvejetainių variantų internetinis seminaras

Tokia vertinga patirtimi jie galės pasinaudoti savo darbe. Iš įvairių mokyklų mokytojai dalijosi savo gerąja patirtimi, tarėsi, kaip motyvuoti vaikus džiaugsmingai mokytis lietuvių kalbos, šeštadieniais noriai keliauti į mokyklas, kaip įtraukti į pulsuojanti konferencija veiklą mokinių tėvus, kaip diferencijuoti darbą pamokose ir kt.

Tai Vytauto Didžiojo universiteto VDU veikla, skirta lietuvių diasporai, erdvė intelektualinei pasaulio lietuvių vaizduotei ugdyti, idėjoms kurti ir lietuviškajai tapatybei puoselėti. pulsuojanti konferencija

padės rasti pinigų užsidirbti internete dvejetainiai variantai parabolinė strategija

Pasaulio lietuvių universiteto misija — sutelkti aktyvią minties, intelekto, akademijos lyderių lietuvių diasporos dalį ir palaikyti nuolat pulsuojantį intelektualinį-akademinį pasaulio lietuvių bendrabūvį. Antroje konferencijos dalyje Lietuvos universitetų atstovai pateikė informaciją apie universitetus ir studijų galimybes užsienio lietuviams.

Konferencija baigėsi Lietuvių mokyklos Vašingtone mokinių ansamblio koncertu. Vaišių metu dar netilo kalbos pulsuojanti konferencija bendradarbiavimą, mokyklų veiklą, darbų sėkmę ir lietuvių bendrystę.

pulsuojanti konferencija

Taip pat perskaitykite