Sprogo kriptovaliuta

sprogo kriptovaliuta

Artūras Ketlerius Žurnalas IQ Kol vieni prognozuoja neišvengiamą griūtį ir ragina parduoti sprogo kriptovaliuta kriptovaliutas, kiti žada, kad skaitmeninės valiutos visiškai pakeis finansų pasaulio veidą, o jų vertė tik augs.

Kaip Bitkoinas veikia?

Tuo metu decentralizuoti virtualūs pinigai gyvena savo gyvenimą ir bent kol kas į prognozes nereaguoja. Ir ne šiaip sau — vien rengiant šį tekstą, kriptovaliutų vertės augimas pranoko visus lūkesčius, bet netrukus vėl smigo žemyn.

  • Taip, bitkoinas buvo klasikinis burbulas.
  • Kas yra Bitkoinas ir juo prekiauti m. | namuknygos.lt
  • Kas yra ir kaip atsirado Bitcoin kriptovaliuta - namuknygos.lt
  • Mes prekiaujame „Bitcoin“: burbulas sprogo? - Naujos dienos kriptovaliuta
  • Įspėja susigundžiusius karšta turto klase: burbulas gali sprogti dar šią vasarą Nuoroda nukopijuota aA Nuo šių metų pradžios pasaulyje geriausiai žinoma kriptovaliuta bitkoinai pabrango proc.

Rinkoje kriptovaliutų vertei važinėjant sprogo kriptovaliuta kalneliais, neįmanoma nuspėti kokia netrukus bus bitkoino vertė. Kriptovaliutų kritikai galimybių rinkai griūti įžvelgė, kai lapkričio viduryje programišiai pavogė maždaug 26,4 mln. Netrukus didžiausią rinkos dalį užimančios kriptovaliutos bitkoino vertė smuko daugiau nei 5 proc.

sprogo kriptovaliuta

Tuomet prognozuota, kad metų pabaigoje jis kainuos jau 8,5 tūkst. Nors rinka po tokių svyravimų lapkritį negriuvo, daugelis analitikų kriptovaliutas vertina skeptiškai ir sprogo kriptovaliuta, kad investuotojų pasitikėjimas paremtas ne argumentais, o euforija.

sprogo kriptovaliuta kas yra demonstracinė sąskaita biržoje

Chaoso ir neapibrėžtumo rinkose daug, tačiau dėl viena ekspertai sutaria. Viską griaunantis sprogimas Kriptovaliutų kritikai sprogo kriptovaliuta apie neišvengiamą sprogimą, nes skaitmeninių valiutų vertė rinkoje auga tokiu sprogo kriptovaliuta, kuris kur užsidirbti pinigų savaitgalį negali būti tvarus.

sprogo kriptovaliuta

Populiariausio ir didžiausią rinkos dalį užimančio bitkoino vertė, coinmarketcap. O bendra šios valiutos kapitalizacija padidėjo nuo 1,3 mln. Oponentai čia regi klasikinį burbulą, kai dėl spekuliacijų turto vertė šokteli iki neregėtų aukštumų, nors tam nėra jokio realaus pagrindo. Tačiau rinkai sprogo kriptovaliuta, atrodo, nė motais ir sprogo kriptovaliuta kriptovaliutų vertė toliau didėja. Prognozuojantys kriptovaliutų griūtį įspėja, sprogo kriptovaliuta jos paremtos tik investuotojų pasitikėjimu.

Noah Smith. Taip, bitkoinas buvo klasikinis burbulas. Ir jis sprogo

O tai reiškia, kad, kilus didesnių abejonių dėl patikimumo, skaitmeninių žetonų tokens vertė nusiris staigiai ir su trenksmu. Būtent todėl nepatyrę investuotojai bent Lietuvoje raginami nesiekti greitai pralobti iš kriptovaliutų ir apskritai nuo jų laikytis atokiau. Štai Lietuvos bankas tvirtai apsisprendusiems išbandyti sėkmę kriptovaliutų rinkose pataria skirti tiek pinigų, kiek nebūtų gaila prarasti. Visai kaip einant į lošimo namus — nesitikėti praturtėti, o suprasti, kad galima netekti visų pinigų.

Svetainės partnerių reklama

Tačiau akivaizdu, kad kriptovaliutų rinkų žaidėjai turi aiškų tikslą — užsidirbti. Neretai šios rinkos augimas lyginamas su aisiais sprogusiu interneto bendrovių burbulu dot-comkai optimistiškai vertintų bendrovių vertė sprogo kriptovaliuta beveik dukart.

Tačiau skirtumas toks, kad šis burbulas nepaliko investuotojų visiškai tuščiomis kišenėmis. Anot analitikų, kriptovaliutų vertė priklauso nuo kelių pagrindinių skaitmeninių rinkos lyderių, tokių kaip bitkoinas.

Jeigu pasitikėjimas juo kristų, iš paskos smuktų visa rinka. Tačiau sniego gniūžtės sprogo kriptovaliuta kriptovaliutos kol kas išvengia, o pragaištingi scenarijai nesipildo. Šios valiutos griūties po intensyvaus augimo periodo laukta jau sprogo kriptovaliuta viduryje, kai Kinija paskelbė nuo rugsėjo pabaigos kriptovaliutas uždraudžianti.

Įspėja susigundžiusius karšta turto klase: burbulas gali sprogti dar šią vasarą

Tuomet bitkoino vertė smuko nuo 3,8 tūkst. Tačiau krytis buvo trumpalaikis, ir per keletą mėnesių bitkoinas savo sprogo kriptovaliuta padidino daugiau nei dvigubai. Visgi analitikai įspėja — rinka jau perkaito ir bet kuriuo metu burbulas gali sprogo kriptovaliuta, todėl nereikėtų tikėtis suspėti į didelių uždarbių traukinį. Naujas būdas pritraukti investicijų Kriptovaliutos nėra sprogo kriptovaliuta.

sprogo kriptovaliuta

Neskaičiuojant ankstesnių nesėkmingų bandymų sukurti skaitmeninius pinigus, kriptovaliutų eros pradžia galima laikyti m. Tačiau naują pagreitį kriptovaliutų rinkos įgavo aisiais. Tuomet išpopuliarėjo sprogo kriptovaliuta monetų pasiūlymai initial coin offering, ICOkai bendrovės rinkai pasiūlo įsigyti savo sukurtų kriptovaliutų.

Vien iki m. ICO primena sutelktinį sprogo kriptovaliuta — kapitalo pritraukimo būdą, kai žmonės aukoja pinigus verslo idėjai, o už tai dovanų gauna, pavyzdžiui, įmonės produkcijos.

Noah Smith. Taip, bitkoinas buvo klasikinis burbulas. Ir jis sprogo - DELFI Verslas

Tačiau ICO kritikuojami dėl to, kad žmonės sprogo kriptovaliuta į pažadą, tačiau neretai už tai nesulaukia jokių teisių į pelno dalį, produkciją ar kitos apčiuopiamos naudos. ICO įvaizdžiui nepadeda ir pranešimai apie įmones, kurios paskelbia apie kriptovaliutų pardavimus, surenka kelis šimtus tūkstančių eurų ir dingsta. Skeptikų nedžiugina atvejai, kai asmenys paskelbia apie asmeninius ICO. Štai didžėjus Gramatik lapkričio pradžioje pranešė planuojantis išleisti savo kriptovaliutą, už kurią ateityje bus galima įsigyti bilietų į jo koncertus.

Ne visi ICO vertina skeptiškai. Be to, mums svarbus didelis investuotojų skaičius.

Kriptovaliutos: galimybė ar burbulas?

Dabar turime beveik 8 tūkst. Jis neslėpė, kad dar viena priežastis, sprogo kriptovaliuta pasirinktas ICO, — nereikia parduoti savo akcijų, tad sprendimų teisė lieka įmonės įkūrėjų rankose.

Tačiau bendrovės įkūrėjai tikina suprantantys institucijų skepticizmą. Pats startuolis ICO vykdė Šveicarijoje, kur toks būdas pritraukti investicijų yra reguliuojamas.

Admiral Markets Group apima šias įmones:

Tuo metu Lietuvos banko patarimus neinvestuoti į ICO vertina teigiamai ir pataria, kad nenusimanantys ir nesugebantys sprogo kriptovaliuta, ar projektai perspektyvūs ir patikimi, neturėtų rizikuoti. Kriptovaliutos — tik vienas taškelis. Manau, kad kriptovaliutos išliks, tik pakeis pavadinimą ir jas pradės leisti vyriausybės.

Anot jų, technologija tik tobulės, sprogo kriptovaliuta visų jos galimybių įvertinti dar nesugebame. Pasak I. Tačiau kaip realiai ji bus pritaikyta, sprogo kriptovaliuta ir nuo investuotojų pasitikėjimo bendrovėmis bei tolesnio investavimo per ICO. Rodyti komentarus.

Taip pat perskaitykite