Supirkimo variantas

V. Baltraitienė persigalvojo: kainų reguliavimas nėra geriausias variantas

geriausias dvejetainis variantas

Pristatyti keturi pieno supirkimo kainos nustatymo variantai Supirkimo variantas keturi supirkimo variantas supirkimo kainos nustatymo variantai Autorius: Agroeta Kaunas, balandžio 11 d.

Susitikimo metu žemės ūkio viceministras Saulius Savickis pristatė keturis galimus žalio supirkimo variantas pirkimo kainos nustatymo variantus. Šiuo metu Lietuvoje taikomas mėnesiui nustatomos kainos variantas, kuriuo nepatenkinti visi sektoriaus dalyviai.

supirkimo variantas

Tarpininko vaidmenį tarp gamintojų ir perdirbėjų atliekanti ŽŪM siūlo nustatyti, kad įmonės visus gamintojų skatinimo elementus, t. Šiandien Lietuvoje yra 60 pieno supirkėjų, tad pieno gamintojui tikrai sunku pasirinkti. Posėdyje aptarti ir baziniai pieno sudėties rodikliai, siūlant juos keisti ir nustatyti pereinamąjį iki dvejų metų laikotarpį, po pirmųjų metų atliekant analizę, kaip rodiklių keitimas lėmė pieno gamintojų pajamas.

užsidirbti pinigų už šiukšliadėžę turbo opcionų strategijos apžvalgos

Taip pat diskutuota dėl sankcijos dydžio nutraukiant sutartį — ir gamintojai, ir perdirbėjai norėtų, kad sankcija siektų 30 proc. Posėdis dar kartą atskleidė, kad pieno sektoriuje vis dar vyrauja nesusikalbėjimas, trūksta abipusio supratimo. Mes tik padedame ieškoti sprendimų, reikalingų abiem pusėms.

supirkimo variantas

ŽŪM Facebook komentarai.

Taip pat perskaitykite