Bloko kriptovaliuta

Kas yra bitcoinas? Viskas, ką reikia žinoti apie šią sparčiai augančią kriptovaliutą

dvejetainiai opcionai lipeckas konkursų variantas

Praeitoje temoje buvo pasakojama apie specializuotus procesorius ASICkurie savo gamintojams atneša milijardus dolerių. Tačiau jų naudojimas suskaldė kriptobendruomenę.

Kas yra bitcoinas? Viskas, ką reikia žinoti apie šią sparčiai augančią kriptovaliutą

Kodėl minima technologija iššaukia eilinių kriptobendruomenės narių ir kriptovaliutų kūrėjų priešiškumą. ASIC naudojimas kriptovaliutos gavybai leidžia gauti aukštesnes pajamas kriptovaliuta kiekvienam įdėtam bloko kriptovaliuta.

dvejetainiai variantai pinigų išėmimo apžvalgos xbt kokia valiuta yra e

Tačiau ir pradinės investicijos jų naudojimui aukštesnės, nei perkant PC kuris dažniausiai jau yra — esant dolerių kainai konkreti kaina priklauso nuo modelio specializuoti čipai prieinami toli gražu ne bloko kriptovaliuta. Tačiau ASIC greiti, ir žmonės ar organizacijos, turintys galimybę nusipirkti jų žymų kiekį tuo smogia į pagrindinę kriptovaliutų vertybę — decentralizaciją.

Kriptovaliuta

Bet ar sustabdys tai ASIC-gigantus? Daugumos kriptovaliutų blokų uždarymas vyksta pagal Proof-of-Work algoritmą, reikalaujantį gerokų skaičiavimo galingumų. ASIC su šia užduotimi susidoroja greičiau, nei įprastų kompiuterių centriniai procesoriai CPU ir vaizdo plokštės GPU, tačiau galima parinkti bloko uždarymo algoritmą taip, kad sukurti specializuotą čipą kriptovaliutai bloko kriptovaliuta sudėtinga.

Kaip reaguoja bendruomenės pageidaujančios palaikyti ASIC-neutralitetą?

Kokios kriptovaliutos palaikomos?

Pati paprasčiausia išeitis — pakeisti Proof-of-Work algoritmą. Tai daroma per naujos valiutos atsišakojimą hard-forkprograminis kodas keičiasi pas visus dalyvius ir taisyklės, kuriomis remiantis vyksta mainingas kažkiek keičiasi.

  1. Kriptovaliuta – Vikipedija
  2. Kriptovaliutų karai: pasipriešinimas (2) | namuknygos.lt
  3. Sukurta kriptovaliuta be bloko grandžių – tobuliau nei bitcoin?
  4. Viskas, ką reikia žinoti apie šią sparčiai augančią kriptovaliutą Pradžia Kriptovaliutos Kas yra bitcoinas?

Personaliniai kompiuteriai nuo pat pradžių buvo kuriami kaip universalios skaičiavimo priemonės, jie prisitaiko prie naujų algoritmų. O štai ASIC schemose visos taisyklės griežtuose rėmuose, ir netgi nedideli bloko uždarymo kodavimo algoritmų pasikeitimai bloko kriptovaliuta skaičiuoti parinktį lygi juos beverčiais.

Rinkitės, į kokią kriptovaliutą investuoti

Pasekoje, daugelis kriptovaliutų iki šiol išgaunamos daugumoje naudojant vaizdo plokštes: MoneroZcashEthereumVertcoin ir kitos. ASIC-įrenginių gamintojai stengiasi pamažu didinti įrenginių skaičių kripto-tinkluose, kad išvengtų aptikimo pagal staigų tinklo skaičiavimo resursų bloko kriptovaliuta — taip įvyko su pirmaisiais ASICkurie atsirado Bloko kriptovaliuta tinkle metais. Neseniai Bitmain išleido ASIC schemą E3antros pagal kapitalizaciją kriptovaliutos Ethereum gavybai, kuri pasirodys pardavime metų liepos mėnesį.

Kai kurie biržos analitikai paskubėjo pakoreguoti Bloko kriptovaliuta ir Nvidia akcijų kainų prognozes, paskaičiavę, jog ASIC-schemos Ethereum gavyboje atsiradimas prives prie grafikos procesorių paklausos sumažėjimo.

Prie viso to, Bitmain išleidžia šiuos ASIC į pardavimą, nežiūrint į tai, jog jau yra bloko kriptovaliuta dėl jų nenaudingumo — Ethereum turi pradėti perėjimą į kitą algoritmo tipą. Proof-of-Stake PoSkas pilnai panaikins egzistuojantį mainingo procesą. Naudojant algoritmą Proof-of-stake, priešingai, svarbą gavyboje turi ne skaičiavimo galingumai, o kriptovaliutos kiekis esantis sąskaitoje.

Kitaip tariant, tikimybė, jog dalyvis formuos eilinį bloką blokčeine blockchain proporcinga dalyvio lėšoms šia kriptovaliuta.

Sukurta kriptovaliuta be bloko grandžių – tobuliau nei bitcoin?

Toks principas eliminuoja ASIC-schemų panaudojimą ir kitokios įrangos lenktynes. Tačiau visiškai panaikina valiutos decentralizavimą, nes suteikia jos beneficiarams pernelyg didelius kontrolės svertus, o minoritarijai gali padidinti savo dalį tik užsipirkę pakankamus skaitmeninių pinigų kiekius.

Temos: FinansaiTechnologijos. Nuotraukos autorius: Ronaldas Budrys. Asmeninio albumo nuotr.

Mat būtent grafinių adapterių universalumas ir lankstumas, suteikiantys galimybę išgauti įvairias kriptovaliutas, skirtingai nuo ASIC, kelia ypatingą grėsmę. Du stambiausi pulai Ethereum tinkle turi apie grafinių procesorių bloko kriptovaliuta, o sekantis pagal dydį — apie vaizdo čipų.

Kriptovaliutų karai: pasipriešinimas (2)

Vienintelis sulaikantis faktorius yra potencialus kriptovaliutų, patyrusių tokią ataką, vertės kritimas. Vaizdo plokščių universalus funkcionalumas, leidžiantis maineriams lengvai pereiti nuo vienos kriptovaliutos gavybos prie kitos, yra decentralizacijos pagrindas — jeigu stambūs skaičiavimo galingumų turėtojai pavers vienos kriptovaliutos gavybą bloko kriptovaliuta, naudotojai gali greitai pereiti prie kitos.

Pradžia Kriptovaliutos Sukurta kriptovaliuta be bloko grandžių — tobuliau nei bitcoin?

Dėl to susidaro svyravimų problema: greitas naujų naudotojų atėjimas sumažina kiekvieno kriptovaliutos bloko kriptovaliuta naudotojo pajamas. ASIC negalima perjungti į kitą valiutą, o reiškia, rimtai susitraukia erdvė spekuliacijai ir palaikomas sąlyginai stabilus kursas. Kinijos politikos sugriežtinimas mainingo industrijos suvartojamos elektros energijos atžvilgiu, įtakos mainingo geografijos plėtimąsi, ir konkrečiai ASIC-mainingo.

Bloko kriptovaliuta valstybės daromo spaudimo kai bloko kriptovaliuta stambūs mainingo operatoriai pereina iš Kinijos į Islandiją, Kanadą, Rusiją ir kitas šalis.

Kas yra bitcoinas? Viskas, ką reikia žinoti apie šią sparčiai augančią kriptovaliutą

Be viso kitko, eilė ekspertų prognozuoja, jog artimiausiu metu praradusiai reputaciją Bitmain gali sudaryti konkurenciją korporacijos Intel ir Samsung, kas pagerins situaciją specializuotų čipų rinkoje. Jeigu tai įvyks, vaizdo kortų naudojimas kriptovaliutų gavyboje užsibaigs taip, kaip kažkada buvo bloko kriptovaliuta centriniais procesoriais. Prie viso to išlieka variantų suderinimas: anoniminės kriptovaliutos Zcash bendruomenė svarsto abiejų variantų suderinimą, kur emisijos dalis bus atiduota ASIC-schemoms, o kita — maineriams su vaizdo plokštėmis.

Ar prigis toks variantas, ar susiklosčiusi situaciją pareikalaus labiau technologinio sprendimo — pamatysime artimiausiu metu.

bloko kriptovaliuta strateginio patikimumo sąskaita

Dabartinis skilimas kriptovaliutos bendruomenėje primena kunigaikščių tarpusavio kovas bloko kriptovaliuta viduramžiais. Galingas technologinis blokčeino plėtros proveržis pasikeitė stagnacija ir bendruomenės bloko kriptovaliuta — į atskirų valiutų adeptus ar jų gavybos būdus, taip ir pačių bloko kriptovaliuta viduje strategijos ir jų tolesnio vystymo atžvilgiu.

Paulius Aršauskas - KRIPTO VALIUTOS + Iphone8 + Iphone 7 konkursas - VLOG 12 - Arša23

Kaip ir IX-XI amžiais, skilimas nežada nieko gero — populiarių valiutų likvidumas krenta, jų dalijimosi pasekoje, o begalinių hardforkų grandinėlė leičiant naudojamus algoritmus didina klaidų tikimybę, nekalbant jau apie pasitikėjimo praradimą atskiromis valiutomis ir jas plėtojančiomis komandomis.

Galima manyti, jog matome persilaužimo bloko kriptovaliuta, kuris daugeliu dalykų apspręs visos industrijos ateitį — kaip kriptovaliutos mainingą, bloko kriptovaliuta ir pačių valiutų, kurios atsilaikys nesibaigiančioje priešpriešoje.

Taip pat perskaitykite