Galimybės rar

WinRAR - naujausios versijos nemokamas atsisiuntimas ⭐⭐⭐⭐⭐

1 dalis: Top 5 RAR slaptažodžio krekerių

Pagalvokite apie RAR failą, panašų į įprastą jūsų kompiuterio aplanką, kuriame ten yra kartais daugybė kitų failų ir aplankų, skirtų jų organizavimui.

Tačiau, skirtingai nuo įprasto aplanko, RAR rinkmenai reikia specialios programinės įrangos daugiau apie tai žemiaukad atidarytumėte ir ištrintumėte turinį. Patarimas: galimybės rar failų plėtinių yra išreikšti kaip jų atskiros raidės, tačiau RAR dažniausiai traktuojamas kaip pats žodis ir išreiškiamas kaip "rahr". Kas naudojami Galimybės rar failai?

Tikriausiai paleisite RAR galimybės rar, kai atsisiųsite kompiuterinę programinę įrangą.

Top 5 ZIP ir RAR slaptažodžio krekerių

Failų bendrinimo svetainės ir programinės įrangos platintojai kartais savo failus įveda į RAR failą, kad jie galėtų suspausti jį iki mažesnio dydžio, leidžianti jį atsisiųsti greičiau nei kitaip. Be tik taupymo atsisiuntimo metu, RAR failai taip pat gali būti apsaugoti slaptažodžiu ir šifruojami taip, kad jų turinys būtų paslėptas, nebent žinote slaptažodį. Pagalvokite apie tai kaip mažai užrakintą langelį, kuriame yra visi duomenys, o slaptažodis yra galimybės rar. Dauguma RAR galimybės rar nebus apsaugoti slaptažodžiu, jie bus naudojami vaizdams, dokumentams, vaizdo įrašams arba bet galimybės rar tipo failui, kurį norėjo autorius, saugoti.

  • Pašto, dokumentų ir archyvo failais, pvz.
  • Pamm sąskaitos ar pifs
  • WinRAR - Softex Baltic
  • Atsisiųsti archyvo failą.
  • Kaip užsidirbti pinigų turint 100 000
  • Atsisiųskite neišpakuotą archyvatorių. Kaip atidaryti RAR? Programos darbui su RAR archyvais
  • Fxstart dvejetainiai variantai
  • Kaip užsidirbti daug pinigų užsienyje

Kitą kartą RAR galimybės rar gali būti naudingas, kai draugas turi ilgą failų, kuriuos norite su jumis bendrinti, sąrašą, pvz. Vietoj to, kad atsisiųsite kiekvieną vaizdo rinkmeną atskirai, jūsų draugas pirmiausia gali kompiliuoti nuotraukas į RAR failą ir tada dalintis su juo vienu failu.

Kai atidarote RAR failą, galite ištraukti duomenis iš vidaus ir tada naudoti failus, tokius kaip ir bet kuris kitas jūsų kompiuteryje esantis failas.

tarpininkai brokeriai

Jei du kartus spustelėję arba dukart spustelėkite RAR failą, nenaudodami konkrečios programinės įrangos, galite atidaryti vieną iš šių pranešimų: "Windows negali atidaryti šio failo" arba "Kaip norite atidaryti šį tipą failas. Vienintelė problema naudojant "WinRAR" yra ta, kad ji nėra nemokama!

Pagrindiniame ekrane įrankis leidžia jums peržiūrėti failą, kurį norite būti krekingo. Paspaudę kitą leidžia jums pasirinkti šifravimo tipą. Tada galite pasirinkti atkūrimo metodo tipas. Metodai yra trumpą nuskaityti, brute force ataka, galimybės rar ataka, fonetikos išpuolių, paieškos galimybės rar, nemokamai tipo patvirtinimo ir individualų paieškos. Privalumai: Vienas iš geriausių dalykų apie slaptažodžio atkūrimo įrankis yra, kad jos palaiko ne tik ZIP bet Word ir Excel failų formatai.

Tačiau, prieš pradėdami išbėgti ir nusipirkti, turėtumėte žinoti, kad yra daug laisvų RAR atidarymo priemonių, galinčių daryti tą patį dalyką, bet be išlaidų.

Aš naudoju daugybę galimybės rar įrankių ir, mano nuomone, geriausia yra nemokama 7-Zip programa. Pastaba: kai kurie RAR failai yra daugiapartiniai failai ir jie yra pavadinti kažkuo panašūs kaip Įdiegus, turėtumėte nustatyti, kad jis automatiškai susietųsi su RAR failais, kad, eidami į priekį, galėsite dvigubu spustelėti arba dukart spustelėkite RAR failą bet kurioje savo galimybės rar vietoje ir jis bus automatiškai atidarytas 7 -Zip.

See Newest

Atlikite tai, atidarę " 7-Zip File Manager" įdiegę programą "Windows". Išsaugokite pakeitimus naudodami mygtuką OK.

Extract RAR files Windows 10 \ 8 \ 7 for Free (English) How to Open and Extract RAR Files

Pastaba: jei po to, kai dukart spustelėsite, 7-Zip vis dar neišsaugos RAR failų, žr. Kaip numatytąją programą tam tikram failo plėtiniui? Pastaba: jei susiduriate su daugialypiais RAR failais, pirmiausia pasirinkite visas skirtingas RAR failo dalis, tada dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite vieną iš jų.

8 Zip - open and extract RAR, ZIP, 7zip, 7z, ZipX, Iso, Cab for free

Kitas būdas yra naudoti "Unzip-Online", kuris galimybės rar atidaryti RAR failus, neturint programinės įrangos, dėl to, kad jis veikia per jūsų naršyklę. Daugiau nemokamų RAR ištraukiklių parsisiuntimo nuorodų galite rasti šiame nemokamų failų ištraukimo programų sąraše.

Pastaba: " WinZip Free" dažnai siūloma kaip nemokamas RAR atidarytuvas, bet tai tikrai tik bandomoji programinė įranga. Nėra jokios galimybės rar naudoti galimybės rar programinę įrangą arba įsigyti RAR ištraukiklį, kai yra daug visiškai galimybės rar, daugelis iš minėtų.

galimybės rar

Su tais RAR failais turėsite įvesti slaptažodį, kad galėtumėte išpakuoti failus iš archyvo. Viena RAR failo apsauga yra ta problema, kad galbūt sukūrėte savo RAR archyvą ir apsaugote jį slaptažodžiu, bet nuo to laiko pamiršote, koks yra tas slaptažodis!

Tai yra naudinga RAR slaptažodžio krekingo priemonė. Jis gali naudoti grubią jėgą ir arba žodynų ataką su įtrauktais žodžių sąrašais bandyti kuo greičiau atkurti galimybės rar. Daug įvairių variantų leidžia jums pritaikyti, kaip turėtų veikti skirtingi išpuoliai.

Atsisiųskite neišpakuotą archyvatorių. Kaip atidaryti RAR? Programos darbui su RAR archyvais

Jis naudoja brutalią jėgą, norėdamas sugalvoti slaptažodžio bandymus. Jis palaiko bandomų galimybės rar, simbolių, didžiųjų raidžių, lotynų ir tarpų.

Prieš per daug perėjome prie RAR konvertavimo, noriu paaiškinti kažką svarbaus. Nepavyko konvertuoti iš RAR failo į formą, kuri nėra archyvuota. Kaip jau kalbėjau, RAR failas yra panašus galimybės rar aplanką, kuriame yra kitų failų.

Šie du RAR keitikliai yra internetinės paslaugos, o tai reiškia, kad jūs tiesiog įkelkite RAR failą į svetainę ir atsisiųskite konvertuotą failą. Nemokamas internetinis RAR keitiklis puikiai tinka, jei RAR failas, su galimybės rar dirbate, yra nedidelis, bet tikriausiai nenorite naudoti internetinio keitiklio dideliu RAR failu.

kaip užsidirbti pinigų internetu naudojant mainus

Pirmiausia turėsite palaukti, kol įkeltas RAR failas, o tada palaukite, kol konvertuojamas failas bus atsisiųstas, tai gali užtrukti gana ilgą laiką tikrai dideliam failui. Taip yra todėl, kad programinės įrangos kūrėjai turi turėti aiškų Aleksandro Roshalo autorių teisių savininko leidimą, kad vėl sukurtų RAR suspaudimo algoritmą. Nors tai yra laikinas bandymas, kuris techniškai galioja mažiau nei 30 dienų, tai galimybės rar būdas sukurti naują RAR failą.

Pastaba: apskritai rekomenduosiu, kad nenorėtumėte suspausti failų RAR formatu, daugiausia dėl to, kad yra tiek galimybės rar kitų, labiau prieinamų suspaudimo formų, tokių kaip Galimybės rar ir 7Z Daugiau informacijos apie RAR failus Nors jūs tikriausiai niekada nerandate tokio dydžio, bet kurio RAR failo maksimalus failo dydis yra mažesnis nei 8 išimtys.

bitcoin vokas

Tai daugiau nei 9 milijonai terabaitų! Alike posts.

Taip pat perskaitykite